Kursy tańca


Kurs tańca towarzyskiego / Kurs tańca dla młodzieży i dorosłych / Taniec dla młodej pary

Kurs tańca dla dorosłych – to zajęcia, na których osoby dorosłe mogą nauczyć się podstawowych kroków tanecznych. Taniec poprawia nastrój i dodaje energii, wyrabia mięśnie, redukuje stres i zmniejsza napięcie nerwowe, poprawia kondycję, powoduje wzrost świadomości własnego ciała, pozytywnie wpływa na zdrowie. Te zajęcia to doskonały sposób na odprężenie się po całym tygodniu ciężkiej pracy.

Taniec dla młodej pary – daje możliwość przygotowania wspaniałego tańca, który zauroczy wszystkich podczas przyjęcia weselnego. Pierwszy taniec, to moment, kiedy młoda para może zrobić gościom wyjątkową niespodziankę, a taka pamiątka pozostaje we wspomnieniach na całe życie.

Magdalena Chlebek – dyplomowana instruktorka tańca i choreograf ze specjalnością w prowadzeniu zespołów tanecznych.

Od 13 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą przygotowując ich do występów na scenie, ucząc podstaw techniki tańca, wrażliwości muzyczno-ruchowej, koordynacji, ekspresji w tańcu oraz pracy w grupie.

Choreografie tworzy w oparciu o różne techniki i style taneczne, a w szczególności jazz, modern, latino, disco.

Oprócz zespołów tanecznych zajmuje się również prowadzeniem kursów tańca użytkowego i indywidualnych lekcji pierwszego tańca dla par, zajęć ruchowych dla rodziców z małymi dziećmi, zajęć tańca nowoczesnego dla dorosłych.