Fitness


Zajęcia z dużymi piłkami fitness – Trening wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe. Doskonałe rezultaty pracy nad ciałem dzięki niestabilnej powierzchni piłki, która u uczestników wymusza świadomą pracę, technikę i szukanie tzw. balansu ciała. Celem zajęć jest wzmocnienie głębokich mięśni ciała odpowiedzialnych za piękną sylwetkę, wyprostowaną postawę.

Trampoliny – Nowa odsłona treningu cardio, który opiera się na sekwencji kroków i zestawach ćwiczeń wzmacniających, stworzonych z myślą o efektywnej i bezpiecznej formie ćwiczeń z wykorzystaniem trampoliny.

Stretching – Zestaw ćwiczeń rozciągających, zapewniający prawidłową ruchomość stawów, niwelujący przykurcze mięśniowe, poprawiający elastyczność mięśni oraz ścięgien.

Salsation – to trening taneczny z elementami treningu funkcjonalnego oraz zajęcia opierające się na radości, którą niesie taniec i ruch.

Power pump – Trening wytrzymałościowo-siłowy wykonywany z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego. Trening oparty na programie, podczas którego pracujemy do ustalonej choreografii, muzyki oraz rodzaju ćwiczenia na daną grupę lub grupy mięśniowe.

BPU – Brzuch, pośladki, uda – Kompleksowy zestaw ćwiczeń ukierunkowany na jędrne i kształtne pośladki bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała oraz brzuch

Full body workout – Wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Podczas treningu bazujemy na podstawowych ćwiczeniach, które stopniowo ( poziomami) przekształcamy w bardziej złożone kombinacje, angażujących coraz to więcej grup mięśniowych.

Tabata – krótkie lecz intensywne serie ćwiczeń angażujące jak najwięcej mięśni naszego ciała. Jest to trening, który w krótkim czasie daje wymarzone efekty. Poprawia znacznie wydolność aerobową i anaerobową w porównaniu do niskiej i średniej intensywności.

Zdrowy kręgosłup Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę, minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych.

 

Zajęcia prowadzi:

Termin zajęć: poniedziałek, środa – godz. 19.00