Fitness


Zajęcia z dużymi piłkami fitness - Trening wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe. Doskonałe rezultaty pracy nad ciałem dzięki niestabilnej powierzchni piłki, która u uczestników wymusza świadomą pracę, technikę i szukanie tzw. balansu ciała. Celem zajęć jest wzmocnienie głębokich mięśni ciała odpowiedzialnych za piękną sylwetkę, wyprostowaną postawę.

Trampoliny - Nowa odsłona treningu cardio, który opiera się na sekwencji kroków i zestawach ćwiczeń wzmacniających, stworzonych z myślą o efektywnej i bezpiecznej formie ćwiczeń z wykorzystaniem trampoliny.

Stretching - Zestaw ćwiczeń rozciągających, zapewniający prawidłową ruchomość stawów, niwelujący przykurcze mięśniowe, poprawiający elastyczność mięśni oraz ścięgien.

Salsation - to trening taneczny z elementami treningu funkcjonalnego oraz zajęcia opierające się na radości, którą niesie taniec i ruch.

Power pump - Trening wytrzymałościowo-siłowy wykonywany z użyciem sztangi, o zróżnicowanym ciężarze, w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego. Trening oparty na programie, podczas którego pracujemy do ustalonej choreografii, muzyki oraz rodzaju ćwiczenia na daną grupę lub grupy mięśniowe.

BPU - Brzuch, pośladki, uda - Kompleksowy zestaw ćwiczeń ukierunkowany na jędrne i kształtne pośladki bez nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Trening wzmacniający i kształtujący dolne partie ciała oraz brzuch

Full body workout - Wszechstronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało. Podczas treningu bazujemy na podstawowych ćwiczeniach, które stopniowo ( poziomami) przekształcamy w bardziej złożone kombinacje, angażujących coraz to więcej grup mięśniowych.

Tabata – krótkie lecz intensywne serie ćwiczeń angażujące jak najwięcej mięśni naszego ciała. Jest to trening, który w krótkim czasie daje wymarzone efekty. Poprawia znacznie wydolność aerobową i anaerobową w porównaniu do niskiej i średniej intensywności.

Zdrowy kręgosłup Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę, minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Korekcja, stabilizacja, wyrównywanie napięć mięśniowych.


Zajęcia prowadzi:

Elżbieta Czopor - absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego - magister wychowania fizycznego ze specjalnością instruktor sportu - tenis. Ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej w specjalności Fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz kurs instruktora kulturystyki. Licencjonowany instruktor Fit and Jump oraz Salsation.