Combat Aikido


Zajęcia prowadzi Michał Zarzycki – Trener sztuk walk, muzyk, kamerzysta, montażysta filmowy, kiedyś również tancerz. A jednak swoje skupienie ukierunkował na sztuki walki, dokładniej na Combat Aikido. To bardziej dynamiczna forma japońskiego Aikido. Jest to jeden ze sportów obronnych,naciskających na defensywne i spokojne podejście do sytuacji w której się możemy znaleźć.

Od najmłodszych lat ćwiczy pod okiem Renshi Rafał Habil (4 dan). Aktywnie uczestniczy na wielu seminariach w Polsce – w Łącku, Mierzęcicach, Żywcu, a nawet poza krajem – w Düsseldorf.

24 września 2016 roku uzyskał tytuł mistrzowski (1 dan) uznany przez Polską Federację Sztuk Walki i Sportów Obronnych, dzięki któremu osiągnął tytuł Sensei. Uzyskał również pozwolenie instruktorskie i uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu sztuk obronnych. Od tego czasu pomaga w przygotowaniach innych uczniów Szkoły Sztuk Walk Raimei do kolejnych egzaminów uczniowskich, jak i mistrzowskich.

Oprócz sztuk walk,  zajmuje się także filmem. Działa w branży video, oraz jest studentem na profilu Grafika komputerowa i produkcja multimedialna WSIiZ w Rzeszowie.